Близько 2 місяців у ШІЗО: Балух через суд вимагатиме відшкодування моральних збитків


Торжоцький міжрайонний суд Тверської області Росії розгляне скаргу сторони захисту звільненого з полону політв’язня Володимира Балуха через його безперервне перебування в ШІЗО російської колонії

Про це повідомила його адвокат Ольга Дінзе, передає видання "Крим.Реалії". Об этом сообщает vdnews.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Через те що Балух відбув з колонії разом з особистою справою, у нас відкладається судове засідання, оскільки виникли якісь перешкоди до розгляду. Я продовжую діяти в цьому напрямку. Наступне судове засідання у нас буде 26 вересня. Я з’ясовуватиму позовні вимоги, в частині відшкодування моральних збитків. Також наполягатиму на розгляді справи в рамках тих матеріалів, які були представлені мною", – розповіла Дінзе.

Володимира Балуха регулярно відправляли в штрафний ізолятор в російській колонії, де він відбував покарання. Востаннє це відбулося наприкінці липня. До цього Балуха поміщали в ШІЗО, де він провів у цілому близько двох місяців.

Нагадаємо, що Балуха звільнили з полону РФ в рамках обміну полоненими за формулою "35 на 35".


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/09/10/blyzko_2_misyaci_u_shizo_balukh_cherez_sud_vymagatyme_vidshkoduvannya_moralnykh_zbytkiv”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя